• Start
  • Blog
  • Masz sylwetkę typu "jabłko"? Te suknie są dla ciebie!

Masz sylwetkę typu "jabłko"? Te suknie są dla ciebie!

Ten wpis dedykujemy dziewczynom o sylwetce niekoniecznie idealnej.

Największym ich problemem jest brak wcięcia w tali. Biodra są wysokie, a uda podkreślone. Jak dobrać w tej sytuacji idealną sukienkę na ten najważniejszy dzień?

Wybierajcie suknie modelowane gorsetem. Nie musi to oznaczać sztywnej i niewygodnej konstrukcji. Bardziej chodzi o krój optycznie wyszczuplający newralgiczne partie sylwetki.  Unikajcie wyraźnych odcięć w talii. To niepotrzebnie dzieli figurę. Idealnie, gdyby nic nie zakłócało pionowej osi figury. Spódnice w sukniach powinny się zaczynać nad, lub pod talią. W tym wypadku gorset nie może kończyć się w pasie. Kształt spódnicy nie musi być tylko prosty i minimalnie wyszerzany. Jabłka też mogą poszaleć z szerokością. Warunkiem jest dobra konstrukcja góry.

Będąc jabłkiem możecie natomiast poszaleć z głębokimi dekoltami i rozcięciami w spódnicach. Jabłka z reguły mają zgrabne nogi i kształtne biusty. Właśnie! Bardzo ważny jest dobrze dobrany biustonosz. Podkreślając biust zawsze ujmujecie optycznie centymetry w talii. Polecane modele sukien to literaA, empire, krótkie suknie, suknie z rozcięciem na nodze.

Porady, Fasony, Typy sylwetki

JOLCA.PL

© All rights reserved.