• O projektantce

    Nazywam się Jolanta Duda Koprowska. Pierwsze własne realizacje krawieckie wykonywałam w wieku kilkunastu lat. Uwielbiam pracę z wyjątkowymi tkaninami, ozdobnymi detalami, aplikacjami i oryginalną pasmanterią. Od wielu lat piszę artykuły eksperckie do wydawnictw branżowych. Jestem świadoma, że łączenie pasji z pracą to coś nadzwyczajnego co mogło mnie spotkać. W wolnych chwilach poszukuję nowych przestrzeni do działania. Filcuję w wełnie, robię na szydełku i drutach, zaplatam sznurkowe makramy, tworzę biżuterię w żywicy i wyrabiam tradycyjnie mydło. Kompetencje uniwersyteckiego humanizmu i umiejętności praktyczne uzupełniają się w moim życiu doskonale. Uwielbiam poznawać ludzi, odpowiadać na ich potrzeby i pomagać je odkrywać. Pasjonuję się również historią ubioru i muzyką. To zestawienie umiejętności i pasji pozwala tworzyć rzeczy niezwykłe i wyjątkowe, pełne miłości i zaangażowania. Z sercem.

  • Poznaj nas

    Współpracujemy z najlepszymi fachowcami w dziedzinie krawiectwa. To osoby bardzo zaangażowane w swoją pracę, które swoim doświadczeniem budują wartość naszej marki. Znają oni doskonale stare, krawieckie rzemiosło i przenoszą je na nowoczesną przestrzeń naszej pracowni. Uszycie sukni ślubnej to zadanie tylko dla mistrzów krawieckiego fachu. Mistrzów, którzy od lat pracują z nami.

  • Gdzie jesteśmy?

    Pracownia mieści się w północnej części Poznania. Tu zawsze czeka na Was wolne i bezpłatne miejsce parkingowe przed samą posesją. Znajdziecie się w sercu miasta, gdzie czas trochę zwalnia. Witajcie w naszym secret garden! Wielki orzech tworzy tu specyficzny mikroklimat a  stara papierówka daje w lecie aromatyczne jabłka, których smak uwielbiają klientki. W ciepłe dni zieleń ogrodu przenika do środka przez otwarte drzwi atelier. Klientki przekraczając furtkę czują, że  wkraczają w magiczną przestrzeń tajemnic naszej pracowni. Jest ona kameralna i przytulna. Wałki szlachetnych tkanin i kupony koronek czekają by z nich stworzyć kolejne sukienki a dźwięki dochodzące z warsztatu świadczą że wiemy o czym z Wami rozmawiamy.  Przyjdź i poczuj tą nadzwyczajną atmosferę! My ją uwielbiamy!

Why Jolca?

Rzetelność i doświadczenie

Działając od wielu lat poznaliśmy krawieckie rzemiosło „od podszewki”. Wieloletnia tradycja firmy to także potwierdzenie jakości naszej pracy i polecania nas przez zadowolone klientki.

Elastycznie rozwiązania

Wiemy, że każda z Was jest inna. Nasze klientki różnią  oczekiwania, możliwości komunikacyjne i dyspozycyjność. Rozumiemy to i znajdujemy zawsze rozwiązania.

Wyróżniający się design

Naszą estetykę i wzornictwo doceniają znawcy, a my rozwijamy się dla Was czerpiąc inspiracje z otaczającego świata i podążając za najnowszymi trendami.

Realna cena

Praca rzemieślnika tworzącego w tradycyjny sposób nie może konkurować cenowo z produktami sieciowych sklepów. To jest wartość  nieporównywalna. U nas jednak nie płacisz za pośrednictwo i nie ponosisz kosztów marży. Ostateczna cena jest więc przez większość klientek zdecydowanie akceptowalna.

 

Wraz z rodzinną tradycją przeplatają się w naszej firmie nowoczesne rozwiązania. Bazując na klasycznym kroju urozmaicamy go współczesnymi elementami. Łączymy szlachetne, znane od lat tkaniny z nowocześnie powstającymi mieszankami włókien. Poszukujemy najlepszej jakości jedwabi, muślinów i koronek. Odwiedzamy najważniejsze imprezy targowe, skąd zamawiamy wyjątkowe materiały, a
autorskie wzory koronek realizują dla nas polskie hafciarnie. Kontrahenci sprowadzają dla nas tkaniny z Izraela, Francji, Hiszpanii, Portugalii i innych zakątków świata. Tworzymy z troską o środowisko. Prowadzimy zrównoważone zakupy materiałów. Nadprodukcja odzieży i konsumpcjonizm to trendy którym wyraźnie się sprzeciwiamy. Można uszyć suknię której element bądź całość, już po ślubie, można ubrać na koncert lub przyjęcie. Takich „użytkowych” pomysłów mamy wiele. Staramy się we wszystkim zachowywać zdrowy rozsądek i nie wykreślamy z naszej oferty sztucznych włókien na rzecz tych naturalnych, lecz często zwierzęcego pochodzenia. Nasza kolekcja zawsze jest niewielka i rozwija się powoli, niekoniecznie co roku. Slow Fashion to nasza idea, której efektem jest dokładnie i starannie wykonany personalizowany produkt, bez przemysłowego zaplecza. Slow Fashion to także ograniczona ilość realizowanych zleceń.

JOLCA.PL

© All rights reserved.